Spotkanie teatralne

Published: 2017-03-03
  Teatr...wizyta w teatrze dla większości dzieci jest czymś obcym, nieznanym. Dlatego 1 marca b.r. skorzystaliśmy z zaproszenia teatru z Krakowa, aby uczniowie klas 1-4 poszerzyli swa edukację o teatrze. Aktorzy w sposób zrozumiały objaśnili, jak należy się ubierać, co można wziąć z sobą, jak się należy zachowywać w teatrze. Dali nawet możliwość uczniom być aktorami i zachęcili zaimprowizować podany przez nich temat. Na szczęście uczniowie wyszli zwycięsko z tej sytuacji. Widzowie byli zachwyceni występem kolegów.
 Jesteśmy wdzięczni za lekcję edukacyjną i życzymy aktorom nowych ciekawych pomysłów, z którymi chętnie zapoznamy się w przyszłości.

Nauczycielka klasy 1