Nostalgiczna podróż w czasie czyli spotkanie jubileuszowych promocji w Gimnazjum E. Orzeszkowej 2017

Published: 2017-02-10
Wieloletnią tradycją są Spotkania Absolwentów. W tym roku w dniu 4 lutego, w gościnnych murach naszego gimnazjum, odbyła się uroczysta akademia z tej okazji.
Świąteczny nastrój, swobodna, przyjazna atmosfera sprawiły, że mikrofon wędrował z rąk do rąk. Każda jubileuszowa promocja wychowanków tej placówki miała wiele do powiedzenia w adres byłych i ówczesnych nauczycieli, swoich rówieśników i szkolnej młodzieży. Padały słowa zadumy, zachwytu oraz nostalgii.
Było nam bardzo miło ujrzeć pełną aulę, a także młodzieńczą werwę, z jaką absolwenci udzielali się do konkursów, zabawy i śpiewu.
Program przyszykowali uczniowie klasy IVG wraz z wychowawczynią oraz paniami od tańca i szkolnym pedagogiem. W inscenizacjach uczestniczyli uczniowie klas 6-11, którym organizatorzy bardzo dziękują.

Janina Snarska