Zabawa noworoczna

Published: 2016-12-29
Zabawa noworoczna jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci.
W tym roku dla klas 1-4 odbyła się 23 grudnia w Białowackim Domu Imprez. Na zabawę choinkową licznie przybyli rodzice oraz rodzeństwo. Uczniowie bawili się w pięknych strojach karnawałowych. Zabawę poprowadził teatrzyk ,,Fantazja" z Krakowa. Były organizowane różnorodne wesołe zabawy, niektóre wywoływały u wszystkich dużo śmiechu. Uczniowie spędzili miło czas przy dźwiękach muzyki.
Dużą atrakcją było przyjście niecodziennego gościa- Mikołaja. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałym prezentem i słodkim podarunkiem, za które musiało ,,zapłacić'', zarecytować wiersz lub zaśpiewać piosenkę. Muzyka, dobre towarzystwo cóż więcej potrzeba, aby dobrze się bawić.... Takie chwile na długo pozostaną w pamięci uczniów, rodziców, rodzeństwa.
Dziękujemy serdecznie aktorom za możliwość słuchania poprawnej mowy, stworzenia świątecznej atmosfery i pozytywne emocje. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie pięknych stroi karnawałowych i rozdzielenia z nami radosnych chwil.

Nauczycielka klasy 1 Leonarda Markielewicz