<  1 2 3 4 .. 22  >
Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy
2020 12 17

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy prac Bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

LUBIĘ Z KSIĄŻKĄ IŚĆ PRZEZ ŚWIAT
2020 12 14

W ramach projektu Lubię z książką iść przez świat, od października 2019 roku odbywały się w naszej bibliotece liczne spotkania z najmłodszymi czytelnikami.

Cieszymy się niezmiernie!!!
2020 12 03

Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie ,,Macierz Szkolna”  co roku ogłasza ranking szkół polskich Wileńszczyzny w ramach konkursu ,,Najlepsza szkoła. Najlepszy nauczyciel”.

ŚWIĘTO PATRONA W GIMNAZJUM
2020 11 24

Tradycją gimnazjum są obchody święta naszej  patronki Elizy Orzeszkowej.

Skaityti plačiau
List okolicznościowy Zarządu Stowarzyszenia z okazji 30 lecia "Macierzy Szkolnej".
2020 11 16

W obliczu przypadającego 11 listopada 2020 roku 30-lecia Stowarzyszenia Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie "Macierz szkolna" członkom Stowarzyszenia oraz wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Dyrekcji i całej Społeczności szkół pragniemy złożyć wyrazy uznania i szacunku.

Obchody Święta Niepodległości Polski w naszej szkole
2020 11 11

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości Polski.

Jesienna wycieczka do Kiernowa
2020 11 04

W październikowy poranek, wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni, uczniowie klas 1 – 4 pod opieką swoich wychowawców udali się do pierwszej stolicy Wielkiego Księstwa Litewskiego – Kiernowa.

KONKURS RECYTATORSKI „KRESY 2020” W GIMNAZJUM
2020 10 21

Znamy zwycięzców tegorocznych eliminacji szkolnych XXIX konkursu recytatorskiego „Kresy 2020”.

Skaityti plačiau
Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej "Zapal znicz pamięci"
2020 10 16

Akcja charytatywna  „Zapal znicz pamięci” to już wieloletnia tradycja naszej szkoły, która w tym roku startuje 19 października i potrwa do 23 października.

Skaityti plačiau
,, Ponary – początek zbrodni, początek bohaterstwa”
2020 09 29

Ponary – to miejsce przede wszystkim historyczne, które przypomina boleść i bohaterstwo poległych, poległych za naszą ojczyznę, za naszą wolność, za naszą wiarę, która towarzyszyła  bohaterom i to dzięki nim wiara ta została zachowana, i to dzięki nim mamy ojczyznę, i to dzięki nim mamy wolność i rodzinę.

<  1 2 3 4 .. 22  >