Šaltiniai

Mokinių ugdymo karjerai informacinė svetainė

• Kompetencijų ugdymas
  • Stanišauskienė V. Ugdymas karjerai mokykloje: kaip padėti moksleiviui įgyti šiuolaikinę karjeros kompetenciją?
  • Projekto „Ugdymas karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame ugdyme ir profesiniame mokyme“ metodinė medžiaga. (2012).
  • Stanišauskienė V., A. Neseckienė A. (2012). Karjeros vadovas. Mokinio knyga.
  • Stanišauskienė V., A. Neseckienė A. (2012) Ugdymas karjerai. Mokytojo knyga.
  • Pukelis K. (2006). Karjeros projektavimas: problemos ir iššūkiai žinių visuomenėje
  • Kučinskienė R.(2003). Ugdymo karjerai metodologija. Klaipėda.
  • Laužackas R. (1998). Sistemoteorinės profesinio rengimo kaitos dimensijos. Kaunas.
  • Profesijos vadovas (2005). Vilnius.
  • Profesinės karjeros vadovas (1998).Vilnius.
  • Pukelis K.(2000). Bendra istoriografinė (savi)atrankos problemos apžvalga //Ugdymo karjerai teorijos ir metodikos kursui. VDU.