Projektai

Prevencinis projektas "Azartinių lošimų prevencija ugdymo įstaigų bendruomenėse"
2021 06 05

Projekto tikslas - pateikti informaciją ir ugdyti nuostatas apie priklausomybę lošimams kaip pavojingą ligą ir socialinę problemą, atskleisti jos realias pasekmes vaikams, jaunimui jų tėvams bei pedagogams.

Skaityti plačiau
Sveikatos ugdymo projektas "Sveikata visus metus 2021"
2021 05 04

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Skaityti plačiau
Neformaliojo vaikų švietimo projektas "Veikime kartu"
2020 12 03

Šiais mokslo metais mūsų gimnazija vykdė neformaliojo vaikų švietimo projektą "Veikime kartu".

Skaityti plačiau
Mūsų gimnazija dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
2020 09 09

Mūsų gimnazija dalyvauja projekte ES „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Skaityti plačiau
Sveikatos ugdymo projektas „Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą“.
2019 06 21

Projekto tikslas: skatinti moksleivius laikytis sveiko gyvenimo būdo.

Skaityti plačiau
Tarptautinis projektas "Lietuva ir Lenkija kartu saugo gamtą ateities kartoms"
2019 05 29

Projekto tikslas - atkreipti jaunimo dėmesį į ekologines problemas ir pasidalinti patirtimi.

Skaityti plačiau
Prevencinis projektas "Nerūkyk - gyvenk sveikai"
2019 05 29

Projekto tikslai: suvokti savo asmenines galimybes ir siekius, imtis iniciatyvos tolygiai mažinti suvartojamo tabako ir su jais susijusių gaminių kiekį, sveikai gyventi ir maitintis, sportuoti ir kitaip pastūmėti savo sveikatą.

2018 metų finansuojami projektai
2019 04 01

2018 metais mūsų gimnazija įgyvendino nemažai projektų, kurie buvo finansuojami.

Projektai 2016-2018 m.
2018 11 13

Įgyvendinti projektai 2016-2018 metais.