Paieška

Tarptautinės nerūkymo dienos minėjimas gimnazijoje

 
Publikuota: 2016-11-16

Lapkričio 15 d. minėjome Tarptautinę nerūkymo dieną, kurios tikslas buvo atkreipti mokyklos visuomenės, ypač paauglių, dėmesį į rūkymo žalą rūkančiajam ir aplinkiniams, paskatinti mokinius nepradėti, o rūkančiuosius - atsisakyti rūkymo dėl savo ir savo artimųjų sveikatos,  patobulinti bendravimo įgūdžius renginių metu.

Šiai dienai paminėti gimnazijoje vyko daug renginių: paruošti informaciniai sienlaikraščiai apie rūkymo žalą, surengta visuomenės sveikatos priežiūros specialistės akcija: „Pūsk balionus, o ne dūmus“, apie rūkymo žalą ir pasekmes su mokiniais biologijos pamokų metu diskutavo mokytoja Irena Bogdevič, soc. pedagogė Renata Nanartovič surengė 5-6 kl. skirtą viktoriną „Ką aš žinau apie rūkymo žalą žmogaus organizmui“. Taip pat visi nerūkantieji, pasirašydami, kūrė bendrą plakatą su užrašu: „Aš nerūkau ir už tai pasirašau“.

Tikime, kad Tarptautinės nerūkymo dienos minėjimas paskatins susimąstyti apie rūkymo žalą, suteiks daugiau informacijos apie tai, paskatins saugoti ir branginti savo sveikatą.

 

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė E. Salavatova

 
 
smart foreash