KULTŪROS PROJEKTAS, SKATINANTIS TAUTINIŲ MAŽUMŲ KULTŪRŲ PLĖTOTĘ „MŪSŲ DAUG, O TĖVYNĖ VIENA“.

Norime pasidžiaugti, kad E. Ožeškovos gimnazijoje  startuoja projektas „Mūsų daug, o Tėvynė viena“, kuris yra finansuojamas Tautinių mažumų departamento prie LR Vyriausybės. Projekto tikslas - stiprinti ir gilinti atsiradusį tarpkultūrinį bendradarbiavimą bei dialogą su Pietryčių Lietuvos mokyklomis ir ugdyti moksleivių kultūrinį bei pilietinį aktyvumą. Jame dalyvaus 5-8 klasių mokiniai. Projekto organizatorius ir kuratorius yra Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija. Projekto partneriai - Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul  ir Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija. Nekantriai laukiame pirmo susitikimo, nes projektas žada būti įdomus ir pilnas veiklos bei įspūdžių.

Parengė: Danuta Jermalovič, rusų kalbos mokytoja