„Delfio“ redakcijoje

Publikuota: 2016-10-24
  Šaltą spalio antradienį nedidelė mūsų mokyklos mokinių grupė apsilankė didžiausio ir seniausio Lietuvoje internetinio portalo „Delfi“ redakcijoje.
Mus pasitiko vyriausia redaktorė Monika Garbačiauskaitė- Budrienė. Ji papasakojo, kaip organizuojamas darbas redakcijoje, kurioje dirba 163 žmonės. Kol ji kalbėjo, aplinkui prie savo stalų kasdieninius darbus dirbo žurnalistai, vertėjai, redaktoriai.
   Buvo įdomu sužinoti, kad pati ponia Monika čia dirba nuo pat internetinio portalo įkūrimo dienos. Ji sakė, kad žurnalisto darbas sunkus, nes niekada nežinai, kiek valandų teks dirbti, reikia mokėti daug dalykų, išmanyti tai, apie ką rašai, mokėti susikalbėti bent keliomis kalbomis.
   Palypėję į antrą aukštą ir iš balkonėlio pažvelgę į redakciją, matėme prie savo stalų susėdusius ir labai greitai savo tekstus spausdinančius žmones. Ponia Monika paaiškino, kad visa redakcija dirba vienoje patalpoje todėl, kad taip greičiau surasti reikiamą žmogų, pasidalinti naujausiomis žiniomis, kad jos kuo greičiau pasiektų skaitytoją.
  Buvo labai įdomu pabendrauti su žurnaliste, kuri nepagailėjo savo brangaus laiko,  supažindino mus su redakcijos darbu. Ji mielai nusifotografavo kartu. Atsisveikinome pažadėję daugiau skaityti ir domėtis pasaulio įvykiais.

Parengė: lietuvių k. mokytoja metodininkė D. Ranonienė