Šv. Mikalojaus šventė mūsų gimnazijoje jau įvyko!

Publikuota: 2021-12-06

Gruodžio 6 diena kalendoriaus lapelyje pažymėta Šv. Mikalojaus vardadieniu. Sakytume, ji jau nuspalvinta didžiųjų žiemos švenčių laukimo nuotaika, kuri susijusi su  gerumo, pagalbos ir džiaugsmo simboliu.

Tą dieną mūsų gimnazijos mokinių tarybos nariai organizavo Šv. Mikalojaus šventę pradinių klasių mokiniams. Iš pat ryto aktų salėje mokiniai kartu su kalėdu seneliu, jo padėjėjais nykštukais bei kiškiu linksminosi - šoko, piešė, žaidė, 3-4 klasių mokiniai papuošė ir įžiebė eglę.

Po užsiėmimų pradinių klasių mokiniai atsisveikino su kalėdų seneliu, o grįžę į klases rado saldžias staigmenas.

Dėkojame Edgardui Kazimirėnui, Edvinui Milevskiui, Gitanai Januškevič, Gabrielei Jutkevič ir Evelinai Videiko už šventės organizavimą.

Parengė: soc. pedagogė R. Nanartovič