LEISKITE BŪTI SAVIMI. ŽMOGAUS TEISIŲ MOKYMAI

Publikuota: 2021-11-18

Lapkričio 16 dieną, tarptautinės tolerancijos dienos proga, Žmogaus teisių balso, Nyderlandų Karalystės ambasados Lietuvoje ir Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus Samuelio Bako muziejaus kvietimu mūsų gimnazijos IIG- IIIG klasių mokiniai, kartu su savo bendraamžiais iš Vilniaus miesto, Kėdainių ir Jonavos rajonų gimnazijų dalyvavo žmogaus teisių mokymuose. Šio susitikimo metu mokiniai diskutavo ir dalinosi savo patirtimi apie tautines mažumas Lietuvoje, apie vyrų ir moterų lygybę. Susitikimo metu mokiniai aptarė medijų bei naujųjų technologijų daromą įtaką visuomenei, diskutavo informacinių grėsmių, medijų raštingumo temomis.

Mokymų dalyviams buvo organizuota ekskursija po Vilniaus gaono žydų muziejų ir žymaus litvakų dailininko Samuelio Bako ekspoziciją.

Istorijos mokytoja Laima Narodovskaja