Vaikų vasaros poilsio stovykla "Mokomės vieni iš kitų"

Publikuota: 2021-06-30

Š.m. birželio 25-30 d. mūsų gimnazija organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklą „Mokomės vieni iš kitų“, kurią finansavo Šalčininkų rajono savivaldybė. Projekte dalyvavo 5-7, IG-IIG klasių mokiniai. Stovyklos tikslas – organizuoti ir užtikrinti kryptingą, sveiką ir turiningą mokinių užimtumą vasaros atostogų metu.

5 dienas truksianti vaikų vasaros poilsio stovykla užtikrino vaikų turiningą bei prasmingą laiko praleidimą. Organizuojamos veiklos padėjo mokiniams išmokti kūrybiškai reikšti save ir savo jausmus, mokiniai pagilino istorines žinias apie Šalčininkų rajono istoriją, patobulino bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. Projekto metu vyko bendradarbiavimas su Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija, buvo organizuojamos įvairiapusės veiklos, kurių metu mokiniai tobulino bendruomeniškumo, viešojo kalbėjimo, kritinio mąstymo įgūdžius.

Visos stovyklos veiklos įvykdytos sėkmingai, mokiniai turiningai ir prasmingai praleido laiką. Visi drauge linkime jiems geros ir saugios likusios vasaros!

Akimirkos

Socialinė pedagogė R. Nanartovič