MOKYTOJŲ DIENA MŪSŲ GIMNAZIJOJE

Publikuota: 2016-10-06

„Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei

tūkstantis dienų stropaus mokymosi“. Japonų patarlė

Spalio 5 d. UNESCO iniciatyva paskelbta Tarptautinė mokytojų diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojų darbą. Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija. Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas be galo varginantis ir atsakingas, todėl vieną dieną per metus mokytojams rodomas išskirtinis dėmesys.

Kiekvienais mokslo metais gimnazijos mokinių taryba pasirūpina, kad ši diena būtų įspūdinga ir minima skirtingai. Šiemet puikiai nusiteikę mokytojai ir mokiniai mėgavosi švente. Po trijų pamokų gimnazijos administracija, mokytojai, svečiai, 5-8, Ig-IVg klasių mokiniai buvo pakviesti į aktų salę dalyvauti renginyje, kurį paruošė mokinių taryba.

Šventės metu skambėjo muzika, mokiniai dainavo, šoko, grojo muzikiniais instrumentais, improvizavo, rodė savo sukurtą filmą. Visos gėlės, šypsenos, dėmesys buvo skirtas jiems, mokytojams, kurie ne tik moko vaikus skaičiuoti ar rašyti, bet ir ugdo asmenybę, žmogų, pilietį.

Mokinių taryba savo sukurta programa norėjo parodyti kokie mūsų mokytojai yra šiuolaikiški, linksmi bei svarbūs. Renginio pabaigoje visi dalyvavę programoje mokiniai dar kartą ištarė padėkos žodžius ir įteikė gėles bei saldų siurprizą mokytojams. Gimnazijos direktorė M. Šostak  padėkojo už puikiai organizuotą renginį ir visus mokinius, kurie dalyvavo renginyje, už puikų pasirodymą bei gerą nuotaiką, pavaišino saldainiais.

Aplink sklandė geriausi atsiliepimai apie sklandžiai suorganizuotą šventę, nuoširdžios mokytojų ir mokinių šypsenos bei padėkos žodžiai.

Gimnazijos mokinių taryba dėkoja muzikos mokytojai Elžbietai Karalkevič, šokių grupei „Relax“ bei jų kuratorei Julijai Butko bei 4-8, Ig-IVg klasių mokiniams už puikų pasirodymą, o mokinių tėvams už finansinį palaikymą.

Parengė: Mokinių tarybos kuratorė R. Nanartovič

Nuotraukų autorė:  IVg klasės mokinė Justina Stankevičiūtė