Gimnazijos bendruomenė dalyvauja naujame prevenciniame projekte

Publikuota: 2021-06-05

Nuo š.m. birželio mėnesio mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvauja VšĮ "Fitonika" vykdomo Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo projekte "Azartinių lošimų prevencija ugdymo įstaigų bendruomenėse".  Projekto tikslas - pateikti informaciją ir ugdyti nuostatas apie priklausomybę lošimams kaip pavojingą ligą ir socialinę problemą, atskleisti jos realias pasekmes vaikams, jaunimui jų tėvams bei pedagogams.

Š.m. birželio 2 d. IG-IIG klasių mokiniai kartu su dalykų mokytojais dalyvavo psichologo M. Balsio kritinio mąstymo mokymuose "Nelošk: tu atsakingas pats", o birželio 3 d. mokinių tėvai bei mokytojai dalyvavo lošimų priežiūros tarnybos psichologo Olego Mackevič paskaitoje - konsultacijoje  "Ką turi žinoti tėvai ir pedagogai apie psichologinius žaidimų ir azartinių lošimų aspektus, pagalbos būdus".

Paskaita bei mokymai buvo ne tik įdomūs, bet ir naudingi. Šiais laikais azartiniai lošimai yra itin populiari problema mokinių tarpe, todėl svarbu ne tik laiku pastebėti problemą, bet ir suteikti reikalingą pagalbą.

Daugiau informacijos apie  Valstybinį visuomenės sveikatos stiprinimo fondą galima rasti čia.

Parengė: socialinė pedagogė R. Nanartovič