Paieška

Akcija "Mes jūsų neužmiršome"

 
Publikuota: 2021-05-25

 Gegužės 25 d. Lietuva kartu su visu pasauliu mini Tarptautinę dingusių be žinios vaikų dieną, kurios tikslas – ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui.

 Šią dieną mūsų gimnazijos 1-6 klasių mokiniai kartu su klasių vadovais ir dailės mokytoja prisijungė prie Dingusių žmonių šeimų paramos centro skelbiamos akcijos "Mes jūsų neužmiršome".  Pamokų metu su mokiniais kalbėjome bei priminėme apie tai, kad nuo dingimo niekas nėra apsaugotas, kaip elgtis pasiklydus, kur galima kreiptis pagalbos (daugiau informacijos: https://www.116000.lt/institucijoms/, https://www.youtube.com/watch?v=NF5jI1qX_ ). Mokiniai kūrė iš popieriaus kaspinėlius, gerves, gėles, kurias iškabino ant gimnazijos tvoros. Plaikstydamiesi vėjyje kaspinėliai, gervės, gėlės simbolizuoja  laukimą ir viltį, primena, kad mes neužmiršome dingusių vaikų ir laukiame jų grįžtančių.

 Dėkojame 1-6 klasių mokiniams, klasių vadovėms bei dailės mokytojai už bendradarbiavimą, organizuojant akciją "Mes jūsų neužmiršome" mūsų gimnazijoje. 

Socialinė pedagogė R. Nanartovič

 

 

 
smart foreash