Akcija "Darom 2021"

Publikuota: 2021-04-26

Balandis – švaros mėnuo, tad kiekvienas padeda gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, pasirūpina daug švaresne ir sveikesne aplinka.

„Darom“ – kasmetinė visuotinė akcija, kuomet visoje Lietuvoje renkamos šiukšlės. Akcija startavo 2008 m, po sėkmingos tokio tipo akcijos Estijoje. Pirmojoje akcijoje dalyvavo ~3000 savanorių ir ji savo mastu gerokai nusileido estiškai, tačiau jau 2009 m akcija buvo masiškesnė nei Estijoje. Ji tapo kasmetine ir pritraukia vis daugiau švarios gamtos entuziastų.

Mūsų gimnazija kiekvienais metais dalyvauja šioje akcijoje. Šiemet mokiniai bei jų šeimos, gimnazijos darbuotojai pačios pasirinko tvarkymo teritorijas ir pasidalino gražiomis akimirkomis. Kviečiame apsilankyti nuotraukų galerijoje.

Visiems akcijos dalyviams dėkojame už Jūsų laiką ir darbštumą. „Darom“ – tai ne tik gamtą gražinanti, bet ir pilietiškumą skatinanti akcija. Džiugu, jog prie jos  aktyviai  prisidėjo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Papildoma informacija:

Sužinoti, kur nemokamai galite atvežti savo atliekas galite internetinėje svetainėje www.atliekos.lt.
Daugiau informacijos apie visuotinę aplinkos tvarkymo akciją www.mesdarom.lt.

Visi norime matyti švarią, gražią gamtą, todėl nebūkime abejingi ir susitvarkykime. Rūpinkimės aplinka, kurioje gyvename!

Akcijos akimirkos

Akcijos organizatoriai: soc. pedagogė R. Nanartovič,