BENDRADARBIAUJANČIŲ MOKYKLŲ METODINĖ KONFERENCIJA ,,Sėkmės ir iššūkiai dirbant nuotoliniu būdu“

Publikuota: 2021-04-12

Didžiausias mokytojo pasiekimas yra sugebėjimas

pažadinti mokinio kūrybiškumą ir žingeidumą.

Albertas Einšteinas

2021 m. balandžio 8 dieną gimnazijoje įvyko virtuali bendradarbiaujančių mokyklų metodinė konferencija ,,Sėkmės ir iššūkiai dirbant nuotoliniu būdu“. Pagrindinis konferencijos tikslas –skatinti bendradarbiaujančių mokyklų mokytojų bendravimą ir     bendradarbiavimą, sudaryti galimybę mokytojams pasidalinti gerąja darbo patirtimi siekiant gerinti mokinio mokymosi mokytis kompetenciją.

Daug dėmesio š. m. konferencijos metu   buvo skirta nuotoliniam mokinio ugdymui. Mokytojai dalinosi aktyviais mokymosi metodais dirbant  su mokiniais per nuotolį. Pristatyti pranešimai padėjo įgyti naujų žinių, įgūdžių, kūrybiškumo,  pasisemti iš kolegų pozityvaus mąstymo.

Bendradarbiaujančių mokyklų  konferencijos leidžia mokytojams tobulėti, semtis naujų idėjų, dalintis patirtimi, o mokiniams ugdymo procesas tampa patrauklesnis ir modernesnis.

Dėkojame Butrimonių Anos Krepštul gimnazijai už bendradarbiavimą.

Mėtodinės tarybos pirmininkė Aleksandra Bojarin