Pasaulinė Žemės diena – kovo 20-oji!

Publikuota: 2021-03-23

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Šią dieną diskutuojama aplinkosaugos temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus.

Pasaulinę žemės dieną prasmingai pasitiko ir mūsų gimnazijos mokiniai. Per biologijos ir geografijos pamokas mokiniai žiūrėjo filmus, diskutavo aplinkosaugos temomis. Rūpestį mūsų planetos ateitimi mokiniai išreiškė piešdami piešinius, plakatus.

Dominika Staševska, 5 kl.

Paulina Molytė, 8 kl.

Mateuš Voitkevič, 5 kl.                                                                  Paula Gželka, 5 kl.

Šalčininkų rajono mokinių plakatų konkurse „Kaip padėti Žemei?“ mūsų gimnazijos IG klasė mokinė Erika Šostak,

I-IIIG klasių grupėje, užėmė III vietą

Chemijos ir biologijos vyr. mokytoja I. Bogdevič