Prevencinės paskaitos su bendruomenės pareigūne

Publikuota: 2021-03-15

Š.m. kovo 15 d. Šalčininkų policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Olga Jasiukaitė organizavo mūsų gimnazijos 7, IIIG-IVG klasių mokiniams prevencines paskaitas. Paskaitos vyko nuotoliniu būdu, Teams platformoje.

Septintokai turėjo paskaitą apie teisinę atsakomybę, elektronines patyčias. Bendruomenės pareigūnė pristatė ir papasakojo apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę, kaip elgtis, kur kreiptis, jei ištiko nelaimė, ko negalima daryti elektroninėje erdvėje, kokios gali būti pasekmės.

Su vienuoliktokais ir dvyliktokais buvo kalbėta apie saugų eismą ir sukčiavimus. Bendruomenės pareigūnė papasakojo apie dažniausius sukčiavimų atvejus, kurie įvyko Lietuvoje pastaruoju metu, pasidalino patarimais kaip netapti sukčių aukomis. Pareigūnė taip pat priminė saugaus eismo taisykles.

Dėkojame Šalčininkų policijos komisariato bendruomenės pareigūnei Olgai Jasiukaitei už aktualias ir naudingas paskaitas mokiniams.

Parengė soc. pedagogė R. Nanartovič