Netradicinio ugdymo diena

Publikuota: 2016-09-02

Sportas gelbsti nuo streso, kuris yra nuolatinis, skubančio žmogaus palydovas. Dauguma mano, kad sportuoti yra sunku, galbūt netgi nuobodu. Tai netiesa. Tiesiog reikia susirasti tokią sporto šaką, kuri teiktų malonumą. Svarbu, kad sportavimas padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir su gera nuotaika.
     Š.m. rugsėjo 2 d., penktadienį,  Baltosios Vokės „Šilo“ ir Elizos Ožeškovos gimnazijose vyko sporto šventė „Sportas – tai draugystė“. Šiuo renginiu buvo siekiama puoselėti abiejų gimnazijų bendruomenių draugiškus ryšius, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.
11.00 val. abiejų gimnazijų mokytojai ir mokiniai susirinko sporto aikštyne. Baltosios Vokės „Šilo“ ir Elizos Ožeškovos gimnazijų direktorės dar kartą pasveikino visus mokinius bei mokytojus su mokslo metų pradžia ir palinkėjo didžiausios sėkmės. B. Vokės „Šilo“ gimnazijos lietuvių k. mokytoja Aušra Indrišiūnienė supažindino sporto šventės dalyvius ir svečius su šventės programa bei palinkėjo gerai ir linksmai praleisti laiką.
     Šventės metu vyko daug įdomių veiklų – abiejų gimnazijų pradinių klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis ir dalykų mokytojomis žaidė įvairius lavinimo, orientacijos, draugystės plėtojimo žaidimus, dalyvavo varžybose, 5-6 klasių mokiniai žaidė kvadratą, 7-8, I-IVg klasių mokiniai surengė orientacines varžybas. Mokiniai žaidė ir futbolą, ringo bei tinklinį. Visos komandos buvo mišrios – sudarytos iš abiejų gimnazijų mokinių. Sporto veiklas kuravo abiejų mokyklų kūno kultūros mokytojai.
    Renginys vyko sklandžiai, nebuvo kada nuobodžiauti. Šiais metais turėjo ką veikti ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Jie taip pat dalyvavo tinklinio varžybose, išmėgino šiaurietišką ėjimą.
     Šventės pabaigoje abiejų gimnazijų bendruomenės susirinko vieni kitų pasveikinti. Apdovanojimų nebuvo, nes laimėjo visi.
    Nuoširdžiai dėkojame abiejų gimnazijų mokytojams ir mokiniams už dalyvavimą bei bendradarbiavimą, o administracijai už palaikymą. Tikimės, kad sėkmingai, draugiškai ir sportiškai prasidėję nauji mokslo metai padės mums  mokytis ir mokyti.

Parengė: socialinė pedagogė R. Nanartovič

Nuotraukų autorė - IVg klasės mokinė Evelina Šarauskaitė