Atkeliavo Rugsėjo I-oji

Publikuota: 2016-09-01

Džiaugsmingai rudens taku atskubėjęs rugsėjis vėl surinko per vasarą turiningai pailsėjusius mūsų gimnazijos mokinius , pedagogus ir mylinčius vaikų tėvelius mokyklos kieme. Naujųjų mokslo metų atidarymo šventę pradėjo IV klasės mokiniai, iškilmingai atlydėję šventiškai pasipuošusius mažuosius pirmokėlius į gimnazijos bendruomenės susibūrimo vietą.

Mokslo ir žinių dieną sveikinimais pradėjo mokiniai, prasmingo susikaupimo, sėkmės moksle moksleiviams bei kūrybingo darbo mokytojams linkėjo gimnazijos direktorė M.Šostak, direktorės pavaduotoja V.Bartoševič.

Džiugu, jog renginys sulaukė garbių svečių. Renginyje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė  Kristina Slavinska, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos atstovas  R.Monkevič, Rūdninkų parapijos kunigas J. Narkun. Jie nuoširdžiai pasveikino susirinkusius mokytojus, mokinių tėvus bei mokinius ir džiaugėsi galėdami tokią svarbią dieną būti kartu.

Linkime visai mokyklos bendruomenei turiningų, prasmingų mokslo metų, sėkmės ir kantrybės, atradimų ir vilčių išsipildymo džiaugsmo!