PROJEKTAS ,,APIE KĄ BALTIJA OŠIA“

Publikuota: 2020-12-02

Įgyvendintas dar vienas Tautinių mažumų departamento dalinai finansuojamas projektas ,,Apie ką Baltija ošia“. Šį projektą jau ketvirtus metus vykdėme kartu su mūsų socialine partnere Varėnos rajono Merkinės V. Krėvės gimnazija. Dėl pasikeitusios situacijos visuomenėje, numatytas veiklas teko koreguoti. Šiandien kviečiame pasigrožėti projekto dalyvių, mūsų gimnaijos mokinių, fotografijomis iš išvykos po Kuršių Neriją ir Žemaitiją. Kadangi nuotraukų paroda, vkstanti gimnazijos erdvėse, yra nepasiekiama dėl nuotolinio mokymo, o pasigrožėti ja turėjote galimybę gana trumpai, perkeliame ją į internetinę erdvę.

Pasigrožėkime nuostabiomis akimirkomis, užfiksuotomis mokinių įgyvendinant projektą ( spausti čia)

Projekto autorė ir vadovė, istorijos mokytoja

Laima Narodovskaja