Projekto "Veikime kartu" sporto šventė mūsų gimnazijoje

Publikuota: 2020-11-23

Š.m. lapkričio 20 d. ir 23 d. mūsų gimnazijoje vyko neformaliojo vaikų švietimo projekto "Veikime kartu" sporto šventė. Renginio  pagrindiniai tikslai: stiprinti moksleivių sveikatą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei ugdyti tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Šiais mokslo metais dėl pandemijos susiklosčiusios situacijos  sporto šventė vyko netradiciškai. Sporto varžybose dalyvavo visos klasės atskirai, buvo sudaryti užsiėmimų tvarkaraščiai.

Džiaugiamės, kad mūsų renginio tikslai yra pasiekti, nes visų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo varžybose, draugiškai veikė kartu, palaikė vieni kitus, dirbo išvien kaip viena komanda.

Sporto šventės apibendrinimo metu visų klasių mokiniai buvo apdovanoti sveiko maisto rinkiniais, o laimėtojai taurėmis. Neformaliojo vaikų švietimo projektą "Veikime kartu" finansuoja Šalčininkų savivaldybė.

Sporto šventės akimirkos

1-4 klasių mokinių akimirkos

5-8 klasių mokinių akimirkos

6 klasės mokiniai užėmė I vietą varžybose tarp 5-8 klasių mokinių

8, IG-IIG klasių mokinių akimirkos

IIG klasės mokiniai užėmė I vietą varžybose tarp 8, IG-IIG klasių mokinių

Nuoširdžiai dėkojame mūsų gimnazijos administracijai bei visiems mokytojams, kurie kartu su mokiniais aktyviai dalyvavo ir palaikė mokinius sporto  varžybose bei apdovanojimuose.

Kartu mes galime daug!

Parengė: sporto šventės organizatoriai - fizinio aktyvumo mokytojas E. Narodovskis,

soc. pedagogė R. Nanartovič