Vaikų vasaros poilsio stovyklos "Keliaukime kartu!" apibendrinimas

Publikuota: 2020-09-08

Moksleivių vasaros stovyklos tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Nuo rugpjūčio 20 iki 28 dienos mūsų mokykloje buvo organizuota vaikų vasaros poilsio stovykla 1-6 klasių mokiniams. Stovyklos pavadinimas "PODRÓŻUJMY RAZEM!". Per tas dvi savaites vaikai turėjo daug pažinimo užsiėmimų ir pramogų.

Pagrindinis stovyklos tikslas buvo linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką, draugauti, išmokti ir ilgam prisiminti. Šiam tikslui pasitelkėme aibę azartiškų žaidimų: žaidimai atvirame ore ir patalpose, sportiniai ir loginiai, kūrybingumo ir lavinimo – suteikėm daug azarto, adrenalino ir puikių nepamirštamų įspūdžių! Vaikai buvo užimti visą dieną, lavino bendravimo bei savo talentų įgūdžius, susipažindavo su įvairiomis meno bei sporto kryptimis. Jie susipažino su savo vietove, gamta, apylinkių istorija. Buvo daug organizuotų išvykų - į žuvų ūkį "Juodasis gandras“, į Anykščių Labirintų parką, į Rūdninkų kultūros centrą, kur pažinom Rūdninkų apylinkių istoriją, taip pat buvo edukacinė ekskursija į Levandų uostą Buikuose, ekskursija į Turgelius. Susipažinom su Paulavos respublikos istorija.

Stovyklautojai surengė didingą parodą meno kūriniams. Paskutinė diena stovykloje vaikai keliavo į sveiko maisto pasaulį, mokiniai diskutavo, turėjo paskaitėles apie sveiką gyvenseną, sveiką maistą.  Stovyklauti vaikams labai patiko, norėjo susitikti dar kartą.

Česlava Orlovska, pradinių klasių vyr. mokytoja