Paieška

Akcijos ""NIE ŚMIECIMY - SPRZĄTAMY - ZMIENIAMY!" akimirkos

 

 Jau kelinti metai mūsų gimnazija dalyvauja akcijoje „Darom“, kurios tikslas - pilietiškumo, aplinkosaugos ir savanorystės ugdymas.  Visi mokyklos pedagogai, mokiniai, techninis personalas jungiasi prie šios iniciatyvos - tvarko gimnazijos teritoriją, Rūdninkų, Macelių ir Papiškių kapines. 

 Šiemet ši akcija vyko kitaip. Deja, neturėjome galimybės susitikti su visais ir pasidžiaugti bendrais rezultatais. Iš kitos pusės esame labai patenkinti, kad š.m. gegužės 4-12 d. mokiniai kartu su savo tėveliais aktyviai prisijungė prie pilietiškumo akcijos "NIE ŚMIECIMY - SPRZĄTAMY - ZMIENIAMY!", patys pasirinko teritoriją ir sutvarkė. Gavome labai daug gražių nuotraukų, kuriomis norėtumėme su visais pasidalinti. 

 Matome, kad vis dėlto rezultatas yra puikus. Buvo ugdomi ne tik pilietiškumas ir savanorystė, bet ir tarpasmeniniai vaikų ir tėvų santykiai. Neabejojame, kad kartu praleistas laikas buvo itin svarbus ir prasmingas.

 Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams bei jų tėveliams, prisijungusiems prie šios gražios iniciatyvos. Ypatingai padėką skiriame 1-os klasės mokiniams bei jų tėveliams už aktyvumą. 

Akcijos akimirkos

Socialinė pedagogė R. Nanartovič

 
smart foreash