Vaikų vasaros poilsio stovyklos apibendrinimas

Publikuota: 2016-06-21

Moksleivių vasaros stovykla - tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Nuo birželio 6  iki birželio 16 dienos mūsų gimnazijoje buvo organizuota vaikų poilsio stovykla 1-9 klasių mokiniams. Stovyklos pavadinimas „Słonko“. Per šias dvi savaites vaikai turėjo daug pažinimo užsiėmimų ir pramogų.

Pagrindinis stovyklos tikslas buvo linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką,  draugauti, išmokti ir ilgam prisiminti. Šiam tikslui pasitelkėme aibę azartiškų žaidimų: žaidimai atvirame ore ir patalpose, sportiniai ir loginiai, kūrybingumo ir lavinimo. Suteikėme daug azarto, adrenalino ir puikių nepamirštamų įspūdžių! Vaikai buvo užimti visą dieną, lavino bendravimo bei savo talentų įgūdžius, susipažindavo su įvairiomis meno bei sporto kryptimis. Jie susipažino su savo vietove, gamta, bandė suprasti, ką miškas ošia, labai įdomiai pasakojo apie savo mažuosius draugus. Stovyklautojai surengė didingą meno kūrinių parodą. Taip pat šioje stovykloje  labai didelis dėmesys buvo skiriamas sportiniam aktyvumui. Programoje buvo numatyti įvairių sporto šakų užsiėmimai: futbolas, krepšinis, tinklinis, kvadratas, stalo tenisas, sportinės estafetės ir daug kitų. Vaikai išmoko daug gražių šokių, turėjo galimybę pabūti dainininkais, dainuodavo chore ir solo.

Paskutinę dieną stovykloje vaikai gavo staigmeną: tortą, vaišes ir daug saldainių. Stovyklauti vaikams labai patiko ir jie nuolat norėdavo susitikti dar kartą.

Česlava Orlovska, pradinių klasių vyr. mokytoja