KOVO 11-OSIOS - LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS TRISDEŠIMTMEČIO MINĖJIMAS

Publikuota: 2020-03-13

Kovo 10 dieną 11.05 val. mūsų gimnazijos aktų salėje vyko šventinis renginys, skirtas Kovo 11 – ajai - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Tautiška giesme prasidėjusiame renginyje visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Miroslava Šostak. Ji įteikė mokiniams diplomus už įvairias ugdymosi veiklas ir nuopelnus. Vėliau scenoje skambėjo dainos, gražūs žodžiai, eilės, prasmingos mokinių mintys, skirtos Lietuvai, sudėtos į rašto darbus. Visi klausėsi ir suvokė, kad kiekvienas žengtas kitas Lietuvos žingsnis priklausys nuo tolimesnės kartos, nuo tų, kurie dabar sėdi mokyklos suoluose, nuo jų pastangų saugoti, ginti ir puoselėti savo gimtąjį kraštą.

Visi, persmelkti tautiškumo dvasia, jautėme pagarbą ir lenkėme galvas tiems, kurie prisidėjo prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Daiva Gurstienė