BENDRADARBIAUJANČIŲ MOKYKLŲ METODINĖ KONFERENCIJA "PRIEMONĖS, SKATINANČIOS MOKYMĄSI MOKYTIS"

Publikuota: 2020-02-25

Šių metų vasario 19 d. mūsų gimnazijos pedagogai dalyvavo konferencijoje  ,,Priemonės, skatinančios mokymąsi mokytis“, kurioje susibūrė keturios rajono švietimo įstaigos:  Butrimonių A. Krepštul  gimnazija, Kalesninkų  L. Narbuto gimnazija, Pabarės pagrindinė mokykla bei mūsų gimnazija.

Šios konferencijos pagrindinis  tikslas -skatinti bendradarbiaujančių mokyklų mokytojų bendravimą ir     bendradarbiavimą, sudaryti galimybę mokytojams pasidalinti gerąja darbo patirtimi, siekiant gerinti mokinio mokymosi mokytis  kompetenciją.

Konferencijos metu mokytojai dalijosi praktine-metodine patirtimi, diskutavo apie geros pamokos sampratą, taikomų darbo metodų įvairovę.

Dėkojame konferencijos organizatoriams už kūrybingai ir turiningai organizuotą renginį.