Saugesnio interneto savaitė

Publikuota: 2020-02-24

Vasario 10–14 dienomis mūsų mokykloje vyko Saugesnio interneto savaitė. Šitaip stengėmės skatinti saugesnį moksleivių naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis, atkreipti dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete bei suteikti informacijos, kaip elgtis moksleiviams, susidūrusiems su kibernetinėmis patyčiomis.

1 – II G klasių mokiniai dalyvavo parodoje “ Draugiškas internetas”. Šių piešinių parodą galima buvo pamatyti 3 aukšto koridoriuje. 8 klasių mokinės sukūrė plakatą „Draugiškas internetas“. O Saugesnio interneto dieną kiekviena klasė žiūrėjo ir aptarė filmą „Eksperimentas: ko tėvai nežino apie vaikus ir internetą?“.  Per informatikos būrelį 4 klasė dalyvavo edukacinėje veikloje “Interneto tyrėjas”.

Saugesnio interneto savaitė leido mokiniams susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje, suvokti, kad internetas – tai neišsenkantis žinių šaltinis, kuris gali būti naudingas mokantis ar kuriant.

Informatikos ir matematikos mokytoja Violeta Zalucka