Mokinių tarybos pažintinė ekskursija po Druskininkų miestą

Publikuota: 2016-06-02
   Visus metus sunkiai dirbę mokyklos savivaldoje, jos nariai nusprendė vasarą sutikti prasmingai bei linksmai. Ankstų birželio pirmosios rytą  mokinių taryba kartu su mokinių tarybos kuratore Renata Nanartovič bei geografijos mokytoja Justina Aleksandrovič iškeliavo Druskininkų link.
   Pirmiausia aplankėme Grūto parką. Apžiūrėjome ne tik sovietmečio skulptūras, bet ir  gyvūnus: matėme įvairių paukščių, tris meškas, meškėnus, lamą. Taip pat turėjome puikią galimybę padaryti unikalių nuotraukų su gyvūnais ir išbandyti daugybę įvairių sūpynių. Grūto parke laikas prabėgo neįtikėtinai greitai.
   Po apsilankymo Grūto parke turėjome kiek laiko pasivaikščioti po kurortinį Druskininkų miestą, o po to nuėjome į  vandens parką. Vandens parke laiką praleidome smagiai, išbandėme visas siūlomas vandens procedūras.
   Namo grįžome pailsėję, pilni energijos bei entuziazmo.
   Dėkojame gimnazijos direktorei už išvykos finansavimą ir suteiktą galimybę aplankyti unikalias Lietuvos vietas.

II G klasės mokinė Evelina Drabato