Sporto šventė "Sportuokime visi"

Publikuota: 2019-09-13

Š.m. rugsėjo 13 d. mūsų gimnazijoje vyko 1-IIG klasių mokinių sporto šventė "Sportuokime visi". Šventę pradėjo sveikinimu ir palinkėjimu būti vikriems ir sportiškiems mokyklos pavaduotoja ugdymui Valentina Bartoševič, šventės organizatoriai - Edmundas Narodovskis ir Renata Nanartovič.

Renginį pradėjome mankšta. Po mankštos dalyvavome akcijoje „Apibėk mokyklą“, kurios tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus mokinius, mokytojus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Apibėgę mokyklą mokiniai dalyvavo įvairiose estafetėse, futbolo ir ringo varžybose.

Apibendrinant sporto šventę visi mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę pasivaišinti įvairiais vaisiais - arbūzais, bananais, obuoliais, melionais, vynuogėmis.

Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje, fizinio ugdymo mokytojui E. Narodovskiui, pradinių klasių mokytojoms - L. Skarina -Gičkinai, J. Bukinai, Č. Orlovskai, L. Markelevič už sporto šventės organizavimą, IIIG klasės mokiniams - Danieliui Bukinui ir Edvardui Ragoža už pagalbą mokytojams. Džiaugiamės, kad šis renginys praėjo ne tik linksmai, bet ir prasmingai.

Pastaba: Sporto šventė "Sportuokime visi"  sveikatos ugdymo projekto "Sprendžiame kartu" dalis, finansuojamas iš Šalčininkų rajono savivaldybės lėšų.

Parengė: soc. pedagogė R. Nanartovič