Mokiniai dalyvavo projekto „Nerūkyk – gyvenk sveikai“ užsiėmimuose

Publikuota: 2019-05-28

Gegužės 31 d. – pasaulinė diena be tabako. Tą progą gegužės 28 d. mūsų gimnazijos 7-IG klasių mokiniai dalyvavo projekto „Nerūkyk – gyvenk sveikai“ prevenciniuose užsiėmimuose. Užsiėmimų pagrindiniai tikslai: suvokti savo asmenines galimybes ir siekius, imtis iniciatyvos tolygiai mažinti suvartojamo tabako ir su jais susijusių gaminių kiekį, sveikai gyventi ir maitintis, sportuoti ir kitaip pastūmėti savo sveikatą.

Renginio metu lektoriuNerijus papasakojo mokiniams apie rūkymo žalą, leido išbandyti interaktyvias rūkymo prevencijos priemones, pristatė sveikos gyvensenos principus. Mokiniai turėjo galimybę su „Kahoot“ programa sudalyvauti viktorinoje, o pirmų vietų laimėtojai gavo apdovanojimus.

Apibendrinant renginį, mūsų mokiniams buvo išdalinti Šalčininkų rajono visuomenės sveikatos biuro padovanoti balionai su užrašais „Pūsk balionus, o ne dūmus!”. Renginio metu, mokiniai suprato, jog pūsti balionus yra daug linksmiau.

Prie balionų pūtimo prisijungė ir mūsų pradinių klasių mokiniai. Jiems tai ypač pasirodė įdomu ir linksma.

Užsiėmimai praėjo labai greitai, mokiniai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir praktiškai išbandė savo žinias.

Projektą įgyvendina VšĮ Darnaus vystymo projektai, finansuoja valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

Straipsnį parengė soc. pedagogė R. Nanartovič