Mūsų gimnazija dalyvavo akcijoje „Pamoka lauke“

Publikuota: 2019-05-24

Š.m. gegužės 23 d. mūsų gimnazija su džiaugsmu prisijungė prie pasaulinės akcijos „Pamoka lauke“.

Visi mokytojai iš anksto susitarė, kokias organizuos veiklas, o jų buvo labai daug. Tą dieną nuo pat ryto visoje mokykloje vyravo pozityvi energija. Pradinių klasių mokiniams vyko teatro užsiėmimai, mokiniai piešė ant maistinės plėvelės, sportavo. 5-6 klasių mokiniai netradiciškai mokėsi informatikos ir geografijos. Mokytojos organizavo integruotas veiklas. 7-8 klasių mokiniai intensyviai mokėsi lauke, dirbo grupėse. IG-IIG klasių mokiniai kartu su lenkų kalbos mokytoja J. Snarska išvyko į edukacinę išvyką į Vilnių. Mokydamiesi lauke vaikai stiprino savo sveikatą, jie labiau įsitraukė į mokymosi procesą bei stiprino ryšį su gamta. Žaidimai lauke ne tik suteikė mokiniams svarbių gyvenimo įgūdžių, tokių kaip atsparumas, kūrybiškumas, bet ir išmokė dirbti komandoje.

Džiugu, kad ši diena gimnazijos mokiniams bei mokytojams praėjo ne tik linksmai, įdomiai, bet ir prasmingai. Dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams už dalyvavimą akcijoje.

Netradicinės pamokos lauke

IG-IIG klasių moksleivių edukacinė išvyka lenkų rašytojo Tadeušo Konvickio vaikystės ir jaunystės pėdomis po Pavilnių regioninį parką

Straipsnį parengė: socialinė pedagogė R. Nanartovič