Dalyvavome rajoniniame skaitymo konkurse "Vaikystės spalvos"

Publikuota: 2019-05-07

2019 m. gegužės 6 dieną mūsų mokyklos geriausi pradinių klasių skaitovai dalyvavo rajoniniame meninio skaitymo konkurse „Vaikystės spalvos“, kuris vyko Eišiškių St. Rapolionio gimnazijoje. Konkurse dalyvavo 26 mokiniai iš 1-4 klasių Šalčininkų r. mokyklų.

Mokinius vertino sudaryta vertinimo komisija pagal šiuos kriterijus: atspindėta konkurso tema „Vaikystės spalvos“, kūrinio perteikimo savitumas, įtaigumas, meniškumas, artistiškumas, kalbos taisyklingumas bei sceninė skaitovo laikysena.

Konkurse mūsų mokyklai atstovavo drąsiausios, poetinį žodį mylinčios mokinės: 2 klasės mokinė Darija Mysina, 3 klasės mokinė Dominika Staševska ir 4 klasės mokinė Sylvija Višnevskytė. Sylvija ir Dominika buvo apdovanos padėkos raštais.

I-ą vietą 1-2 klasių mokinių kategorijoje laimėjo mūsų jauniausioji skaitovė - Darija Mysina. Nuoširdžiai sveikiname ir linkime tolimesnio pasisekimo!

Jurgita Milošienė