Projekto „Veikime kartu!” apibendrinimas

Publikuota: 2019-04-16

„Współpraca oznacza dwie litery: My”. Šie žodžiai puikiai atspindi mūsų dalyvavimą projekte „Veikime kartu!”. Kitaip tariant, geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.

Š.m. balandžio 12 d. Baltosios Vokės pramogų centre vyko projekto „Veikime kartu!” apibendrinimas, kuriame dalyvavo 5-IIIG klasių mokiniai, jų tėvai, gimnazijos administracija, mokytojai, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” komandos nariai bei „Radistų“ dueto narys, populiarus didžėjus Jonas Nainys.

Renginio metu pasidalinome dvejus metus trukusio intensyvaus darbo akimirkomis ir įžvalgomis. Kiekviena grupė turėjo galimybę pasireikšti scenoje: vyko vaidinimai, improvizacijos, orientaciniai žaidimai, mįslių minimas, svajonių kūrimas, pasidalijimas mokinių sukurtais filmukais apie gyvūnus ir pomėgius.

„Sėkmė – tai pusiausvyra tarp to kas esi ir to ką veiki...“ (Gintaras Ignatavičius). Norime pasidžiaugti, kad realizuojant projektą, mūsų gimnazijos mokiniai patyrė sėkmę, kuria pasidalino renginio metu. Atvykęs į mūsų renginį didžėjus Jonas Nainys pabrėžė, jog sėkmė priklauso nuo pačio žmogaus. Tai buvo itin svarbi žinutė jaunimui.

Projektas „Veikime kartu!” padėjo mums suprasti vieną pagrindinį dalyką. Dalyką, kuris vienija mus visus. Mes tapome vieninga komanda, viena šeima.

Visiems nuoširdžiai dėkojame už bendrą darbą ir patirtį.

Straipsnį parengė pradinių klasių mokytoja Janina Bukina ir socialinė pedagogė Renata Nanartovič