NETRADICINIO UGDYMO DIENA, SKIRTA ŽEMĖS DIENAI MINĖTI

Publikuota: 2019-03-25

Pasaulinė Žemės diena kasmet minima kovo 20 dieną – tai pavasario lygiadienio metas. Pavasario lygiadienis paskelbtas pasauline Žemės diena, siekiant atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į mūsų planetai kylančias problemas.

Mūsų gimnazijos bendruomenė savo renginiais ir gražiais darbais prisideda prie Žemės išsaugojimo. Kovo 21 d. gimnazijoje vyko gamtosauginio ugdymo diena, kurią organizavo geografijos mokytoja R. Dingelienė ir biologijos mokytoja I. Bogdevič. Tądien gimnazistai dalyvavo interaktyvioje geografijos pamokoje, demonstravo biologijos žinias - pagal lapus atpažino medį, minė mįsles apie gamtą. Didžiausią susidomėjimą kėlė kūrybiniai darbai: Europos valstybių vėliavų kūrimas, naudojant plastikinius kamštelius, bei plakatų piešimas. Moksleiviai turėjo išmokti ne tik rūšiuoti atliekas, bet ir kūrybiškai jas panaudoti kuriant Eko modelį ir jį pristatyti.

Baigiamajame renginyje, gamtamokslinėje viktorinoje, moksleiviai pasitikrino žinias, įgytas netradicinių pamokų metu, apibendrino vykusias veiklas, rezultatus. Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos diplomais.

Ačiū visiems mokytojams, moksleiviams, visiems talkinusiems savanoriams. Dėka Jūsų darbštumo, kūrybiškumo, Žemės dienos minėjimo šventė buvo nuotaikinga ir spalvinga.

Biologijos mokytoja Irena Bogdevič, geografijos mokytoja Regina Dingelienė