Dailės projekto "Medis - metų laikai" apibendrinimas

Publikuota: 2019-03-21

Mūsų mokykloje tęsiasi projektas „Medis – metų laikai“. Pirmas mūsų projekto kūrybinis darbas buvo „Svajonių medis“, mes jį pakabinome ant sienos, antras darbas – „Medis-metų laikai“.

Šio medžio kūrimas prasidėjo nuo popierinio eskizo. Mūsų gimnazijos darbininkas Stanislovas išpjaustė medelį iš fanieros pagal popierinį pavyzdį. Paskui prisidėjo mūsų gimnazijos mokytojai ir mokiniai. Daugelio žmonių dėka dabar galime pamatyti gražų bendro darbo rezultatą. Medžio gyvenimas sukasi ratu: pavasaris, vasara, ruduo, žiemą ir vėl. Mūsų medis turi tvirtas šaknis, kaip ir mes, tiesų kamieną ir auga į viršų. Labai viskas simboliška, kaip ir pas mus.

Mes augame, svajojame, keičiamės, kaip ir mūsų medis. Norisi pasakyti ačiū visiems ir pasidžiaugti, jog kartu mes galime daug nuveikti. Na o mūsų medis stovės ir puoš gimnazijos erdves, džiugins ir mažuosius ir didžiuosius gimnazijos moksleivius, mokytojus, tėvelius, svečius.

Dailės mokytoja Liubovė Fedotova