LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA GIMNAZIJOJE

Publikuota: 2019-03-13

Kovo 11 - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šią gražią mūsų Tėvynės šventę paminėjome ir mes savo gimnazijoje. Saulėtą penktadienio dieną gimnazijos bendruomenė rinkosi bendram renginiui aktų salėje. Nuostabūs Lietuvos vaizdai iš paukščio skrydžio, gražūs žodžiai apie Tėvynę, jos kūrimą, praeitį pavergė visus susirinkusius. Gimnazijos bendruomenę su švente pasveikino gimnazijos direktorė Miroslava Šostak, palinkėdama mūsų valstybei šviesios ateities ir atsakingų piliečių.

IIG klasės mokinės Marta Urgalevič ir Elžbieta Orlovska pristatė geografijos projektą ,,Mus jungia Lietuva ir lietuvių kalba“ apie lietuvių bendruomenes užsienyje.

Tikimės, jog kiekvienas įvertins Kovo 11-osios svarbą Lietuvos istorijoje ir suvoks kaip svarbi žmogui yra laisvė.

Istorijos mokytoja Laima Narodovskaja