Paskutiniai projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” žingsniai

Publikuota: 2019-03-01

„Augti dėl kiekvieno vaiko“ - šiuo siekiu vadovaujasi projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Džiaugėmės prieš dvejus metus, kad įveikę sudėtingą atranką patekome tarp 15 Lietuvos mokyklų, pakviestų prisijungti prie projekto. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Dvejus metus turėjome daug intensyvaus darbo – mokytojai lankėsi seminaruose, mokymuose, mokiniai turėjo netradicines dienas – organizavo kūrybines  veiklas, kurių metu buvo suburti visi  5-IIIG klasių mokiniai. Laikas taip greitai prabėgo, kad net nepastebėjome kai atėjo 2019 metai.  Analizuodami, keliame klausimą: ar projekto „Veikime kartu“ (taip buvo pavadintas mūsų projektas mokykloje) įgyvendinimas atnešė naudos, ar įvyko pokytis, apie kurį visi galvojome, ar mūsų tikslas yra pasiektas.
Džiaugiamės mokinių pastebėjimais, kad mokykloje tapo linksmiau, pagerėjo ne tik santykiai su mokytojais, bet ir su kitais mokiniais, sumažėjo patyčių, dauguma mokinių tapo atviresni, drąsesni. Tai reiškia, kad projekto tikslas pasiektas – visi tapome viena šeima.

Projekto „Veikime kartu“ sienlaikraštis

Š.m. balandžio mėnesį planuojame organizuoti projekto užbaigiamąją šventę, į kurią kviesime mokinių tėvelius, projekto organizatorius, socialinius partnerius ir kitus svečius. Norime su visais pasidžiaugti ir papasakoti, kaip daug galima padaryti veikiant kartu.

Dėkojame projekto „Renkuosi mokyti“  rengėjams už galimybę dalintis pasiekimais ir projekto rezultatais su kitomis projekte dalyvavusiomis Lietuvos mokyklomis.

Projekto „Veikime kartu“   organizatoriai