Metodinė konferencija „ Gera mokykla praktiškai“

Publikuota: 2019-02-26

Jau tapo tradicija kiekvienais metais organizuoti tarpmokyklinę metodinę konferenciją, kurios pagrindinis tikslas – pasidalijimas gerąja mokytojų metodine patirtimi.  Kaip rašė filosofas, idėjų istorikas Leonidas Donskis, kad Gera mokykla  –  tiltas tarp minties ir veiksmo, kad švietimas – savęs koregavimo laikas, sugebėjimas nesustoti šiame pasaulyje.

Šių metų vasario 21 d. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija organizavo konferenciją „ Gera mokykla praktiškai“, kurioje susibūrė penkių rajono mokyklų mokytojai:  Butrimonių A. Krepštul  gimnazija, Kalesninkų  L. Narbuto gimnazija, Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija, Pabarės pagrindinė mokykla bei mūsų gimnazija. Konferencijos metu mokytojai dalijosi praktine metodine patirtimi, diskutavo apie geros pamokos sampratą, taikomų darbo metodų įvairovę.

Džiaugiuosi, kad konferencijos metu  pasisėmėme naujų idėjų, patirties iš kitų mokyklų ir tikiuosi, kad mokytojų nuoširdus ir atviras bendradarbiavimas padės tobulinti mūsų bendrą darbą siekiant šiuolaikiškos pamokos, dirbant skirtingais būdais bei įvairiau organizuojant mokyklos veiklą .

Dėkoju mokyklų administracijai, mokytojams,  konferencijos moderatoriams bei mokytojams, kurie skaitė pranešimus ir dalijosi praktine metodine patirtimi!

Linkiu kiekvienos mokyklos bendruomenei tapti besimokančia, reflektuojančia organizacija, kuriančią geresnę ugdymo kokybę.

Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos direktorė Miroslava Šostak