Dailės projekto "Medis - metų laikai" įgyvendinimas mūsų gimnazijoje

Publikuota: 2019-02-14

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje dailės mokytoja Liubovė Fedotova kartu su mokiniais įgyvendina projektą "Medis - metų laikai". Mokytoja su mokiniais nutapė medį, kuris susideda iš keturių metų laikų. Visi atnešė sagų, kuriuos pradinių klasių moksleiviai užklijavo toje medžio pusėje, kada gimė, t.y.  pavasarį, vasarą, rudenį arba žiemą. Taip pat visi gimnazijos moksleiviai parašė ant lapelių savo svajones, kurios bus pakabintos ant medžio, kurį nupiešė mūsų gimnazijos "Harcerki" atstovės. Svajonių buvo įvairių - nuo vaikiškų iki subrendusio žmogaus.

Smagu buvo matyti, kaip patys mažiausieji gimnazijos moksleiviai žiūrį į medį, ieško savo metų laiko, kuriame gimė, sugalvoja norą bei klijuoja sagą. Svajonių medis gavosi toks nuotaikingas ir vaikiškas, kaip ir vaikų svajonės. Jis papuoš mūsų gimnazijos erdves.

Taip pat mokytoja kartu su mokiniais piešė savo mažus svajonių medžius, aiškino, kodėl jų medis rudenį atrodo taip, o vasarą kitaip. Vyresnių klasių moksleiviai medį sukūrė iš popieriaus.

Šis projektas yra tęstinis. Šiuo metu yra tobulinamas medinis medis, kuriame atsispindi visi metų laikai.

Nuostabu, kad mūsų mokykloje vyksta tokio pobūdžio projektai, kurie parodo kaip svarbu turėti svajonę ir stengtis ją įgyvendinti. Juk tiek daug galime padaryti kartu!

Dailės mokytoja Liubovė Fedotova