2019 m. stalo teniso varžybos

Publikuota: 2019-01-24

Sausio 16 dieną gimnazijos sporto salėje vyko stalo teniso varžybos. Šis renginys gimnazijoje jau  tapo tradiciniu. Stalo teniso varžybos kasmet organizuojamos sausio mėnesį. Pagrindinis šių varžybų tikslas - išaiškint pajėgiausius moksleivius, kurie atstovaus mūsų gimnazijai rajoninėse stalo teniso varžybose. Trečiadienį turnyre rungėsi 5 -8, IG-  IVG klasių moksleiviai. Visi dalyviai buvo padalinti i dvi amžiaus grupes, I grupę sudarė  5-8 klasės, IIgrupę- IG-IVG klasės. Jaunesnėje amžiaus grupėje nugalėtoju tapo 6 klasės mokinys Patryk Bojarin, antrą vietą užėmė Aleksandr Akanovič (7 kl.), III vietą- Albert Milevski (5 kl.)

Vyresniųjų grupėje III vietą iškovojo Artur Nadzeika (IIg kl.), II vietą – Baniel Bukin (IIG kl.), o nugalėtoju tapo IVG klasės mokinys Tomaš Zaborovski.

Varžybų prizininkai iškilmingai buvo apdovanoti gimnazijos liniuotėje.

Kūno kultūros mokytojas

Edmundas Narodovskis