2019 m. stalo teniso varžybos

Sausio 16 dieną gimnazijos sporto salėje vyko stalo teniso varžybos. Šis renginys gimnazijoje jau  tapo tradiciniu. Stalo teniso varžybos kasmet organizuojamos sausio mėnesį. Pagrindinis šių varžybų tikslas - išaiškint pajėgiausius moksleivius, kurie atstovaus mūsų gimnazijai rajoninėse stalo teniso varžybose. Trečiadienį turnyre rungėsi 5 -8, IG-  IVG klasių moksleiviai. Visi dalyviai buvo padalinti i dvi amžiaus grupes, I grupę sudarė  5-8 klasės, IIgrupę- IG-IVG klasės. Jaunesnėje amžiaus grupėje nugalėtoju tapo 6 klasės mokinys Patryk Bojarin, antrą vietą užėmė Aleksandr Akanovič (7 kl.), III vietą- Albert Milevski (5 kl.)

Vyresniųjų grupėje III vietą iškovojo Artur Nadzeika (IIg kl.), II vietą – Baniel Bukin (IIG kl.), o nugalėtoju tapo IVG klasės mokinys Tomaš Zaborovski.

Varžybų prizininkai iškilmingai buvo apdovanoti gimnazijos liniuotėje.

Kūno kultūros mokytojas

Edmundas Narodovskis