Netradicinė diena mokykloje

Publikuota: 2019-01-21

Sausio 14 d. gimnazijoje vyko projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” 7 grupės pristatymas. Ši diena buvo skirta japonų kultūros pažinimui. Visi galėjo turėti japonišką simbolį –drabužį, aksesuarą, vaikščioti po mokyklą su šlepetėmis.

Renginio pradžioje 7 grupės moksleiviai pristatė labai daug informacijos, įdomių faktų apie Japoniją. Mokiniai galėjo išbandyti savo žinias kūrybinėse užduotyse ir japonų kalbos pamokose. Buvo organizuojami „Karate“ užsiėmimai bei rodomi „Anime“ filmukai.

Baigiamajame renginyje mokinių suburtos grupės pristatė „origami“ kompozicijas, kūrybines užduotis. Už aktyvų dalyvavimą renginyje, 7-osios grupės mokiniai, paruošė mažytę staigmeną mokytojams ir kitų grupių mokiniams: Japonijos tradicinio patiekalo „suši“ degustacija.

Mokiniams bei mokytojams labai patiko ši diena. Jie gavo labai daug naujos informacijos apie Japoniją.

Parengė:  8-os klasės mokinė Gabrielė Januščenko