Šiuolaikiniai mokiniai neįsivaizduoja kasdienybės be išmanaus telefono, interneto, kompiuterio!

Publikuota: 2018-12-13

Nuo šių metų rugpjūčio mėnesio mūsų mokykla dalyvauja projekte „Informatika pradiniame ugdyme“, skirtą pradinio ugdymo informatikos turiniui sukurti ir išbandyti. Projekto trukmė – 2018 m. - 2022 m.

Šiuo metu visų pradinių klasių mokytojai vis dažniau, kaip pagalbininką pamokoje naudoja kompiuterį. Nuo rugsėjo mėn. mūsų gimnazijos pradinukai mokosi informatikos pagrindų. Bendradarbiaujant su informatikos mokytoja, mokytojos pamokose išbando loginį ir sisteminį mąstymą lavinančias užduotis. Tai mokytojui suteikia puikias galimybes įdomiau ir efektyviau dirbti ir didina mokinių motyvaciją, ugdo jų kūrybiškumą. Mokiniai dirba su jų amžių atitinkančiomis kompiuterių programomis, skatinami naudotis kompiuterio teikiamomis galimybėmis pamokų ir nepamokinėje veikloje.

Pradinių klasių mokytoja Janina Bukina ir informatikos mokytoja Violeta Zalucka