Skaitymo valandos

Publikuota: 2018-12-13

Šiais metais mūsų gimnaziją dalyvavo Lietuvos rašytojų sąjungos projekte ,,Skaitymo valandos“. Mus aplankė svečiai, Lietuvos rašytojai: Birutė Mar, Ričardas Šileika, Jaroslavas Melnikas ir Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkė Birutė Jonuškaitė. Turėjome galimybę susipažinti su rašytojais ir jų kūryba. Po šiltų susitikimų, gruodžio 5 dieną, mūsų gimnazija gavo kvietimą dalyvauti baigiamajame projekto renginyje „Raiškaus skaitymo konkursas“. Renginyje, vykusiame Lietuvos rašytojų sąjungoje, dalyvavo šie mokiniai: IIIG klasės mokinė Dominika Bojarin, IG klasės mokinė Eva Glorija Dijak, 7 klasės mokinės Gabrielė Jutkevič ir Uršula Domulevič, 6 klasės mokinė Viktorija Ginevič ir trečiokas Rafael Salavatov. Visi mokiniai puikiai pasirodė ir gavo daug dovanų.  Grįžome namo kupini gerų emocijų ir džiaugsmo, dėl malonių staigmenų ir šiltos renginio atmosferos.

Dominika Bojarin, IIIG klasės mokinė