Paieška

Mūsų gimnazija dalyvavo veiksmo dienoje savivaldybėje

 
Publikuota: 2018-12-13

  Asociacija „Pilietinių iniciatyvų centras“ kartu su partneriais – VšĮ „OSFL projektai“ ir „Atviros Lietuvos fondu“ realizuoja ilgalaikį jaunimo pilietiškumo ugdymo projektą „Aš irgi sprendžiu“. Projekto tikslas – ugdyti mokinių sugebėjimus, dalyvauti demokratinių sprendimų procesuose. Ugdomi mokinių sugebėjimai daro įtaką vietos valdžios sprendimams įvairiose jaunimui aktualiose srityse. Šių tikslų siekiama glaudžiai bendradarbiaujant, ruošiant bendrus projektus bei juos vykdant kartu su savivaldybe.

  Šių metų gruodžio 12 dieną mūsų gimnazijos IG-IIIG klasių atstovai dalyvavo projekto „Aš irgi sprendžiu“ veiksmo dienoje, kuri vyko Šalčininkų savivaldybėje. Savivaldybėje susirinko apie 100 moksleivių iš 14 mokyklų, kurie savo komandoje kūrė projektus, o vėliau pristatinėjo visiems veiksmo dienos dalyviams. Po projektų pristatymų vyko balsavimas. Jautėsi įtampa, nes kiekvienos mokyklos atstovai norėjo laimėti pagrindinį prizą – 3000 eurų savo projekto įgyvendinimui. Džiaugiamės, nes mūsų projektas – festivalis „Pieno tūsas 2019“ pasirodė geriausias. Visa mūsų komanda buvo be galo laiminga, daugumai patiko mūsų projekto idėja, pastangos buvo įvertintos.

  Ši diena praėjo įspūdingai. Visi mokiniai turėjo galimybę pabendrauti, padiskutuoti su politikais, savivaldybės specialistais, tarybos nariais, užduoti  jiems rūpimus ir aktualius klausimus.

  Grįždama namo mūsų komanda jautėsi be galo pavargusi, bet laiminga.

  Nuoširdžiai dėkojame veiksmo dienos organizatoriams, partneriams už patirtį ir teisę dalyvauti demokratinių sprendimų procesuose. Taip pat dėkojame visiems palaikiusiems mūsų projekto idėją, kurią tikimės  įgyvendinti jau 2019 metais birželio mėnesį!

Parengė: IG klasės mokinė Eva Glorija Dijak

 
smart foreash