Puikus gimnazijos mergaičių pasirodymas kvadrato varžybose

Publikuota: 2018-11-20

Praėjusi savaitė mūsų gimnazijoje buvo gausi sportinių renginių.Lapkričio

12 dieną gimnazijos sporto salėje vyko tarpgimnazinės kvadrato varžybos tarp mūsų gimnazijos ir kaimyninės ,,Šilo“ gimnazijos mokinių. Rezultatu 2: 0 pergalę šventė mūsų gimnazijos komanda.

Lapkričio 13 dieną gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos dalyvavo zoninėse kvadrato varžybose, kuriose be mūsų mokyklos dalyvavo dar ir Jašiūnų M. Balinskio ir ,,Aušros“ bei Baltosios Vokės ,,Šilo“ gimnazijų komandos. Zonoje mūsų berniukų komanda liko 3- oje vietoje, todėl į finalą nepateko.

Tuo tarpu mergaičių komanda, nugalėjusios visose dvikovose, laimėjo pirmąją vietą ir atstovavo mūsų gimnazijai rajoninėse finalinėse varžybose.

Į finalą, kuris vyko Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijoje susirinko 6 pajėgiausios rajono komandos, zoninėse varžybose užėmusios 1 ir 2 vietas.

Gimnazijos mergaitės, finalinėje kovoje nusileidusios tik Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos komandai, užėmė garbingą 2- ąją vietą rajone. Ypatingai prie komandos pergalės savo labai geru žaidimu prisidėjo: Gitana Januškevič, Gabrielė Jutkevič (7 klasė) ir 5 klasės mokinė Viktorija Koženevskaja.

Sveikiname nugalėtojas!

Kūno kultūros mokytojas Edmundas Narodovskis