Paieška

Mūsų gimnazijoje vyko verslumo ugdymo užsiėmimai 8-IIIG klasių mokiniams

 
Publikuota: 2018-09-11

Š.m. rugsėjo 11 d. mūsų gimnazijoje vyko verslumo ugdymo užsiėmimai 8-IIIG klasių mokiniams. Užsiėmimus vedė Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas. 

Užsiėmimų metu moksleiviai turėjo galimybę ne tik daugiau sužinoti apie verslą, bet ir pabandyti sukurti savo verslo idėją bei pagalvoti apie jos įgyvendinimą.

Šie užsiėmimai buvo įvadas į  "Lietuvos Junior Achievement" mokinių bendrovės programą (MMB). Tai ne verslo žaidimas ar verslo simuliacija, tai realus verslas, kurį valdydami mokiniai patiria, kaip veikia nuosavas verslas, taiko mokykloje įgytas žinias, mokosi panaudoti savo talentus ir gebėjimus kuriant ir valdant savo įmonę. Mokinių bendrovės programa atveria jaunimui erdvę daug išmokti ir sužinoti apie verslą ir ekonomiką. Darbas bendrovėje - tai puiki proga išsiugdyti savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Pagal "Lietuvos Junior achievement" bendrovės programą dirbantys mokiniai gali dalyvauti Lietuvos ir tarptautinėse mokomųjų mokinių bendrovių mugėse. 

Daugiau informacijos apie mokinių bendrovės programą  galima sužinoti čia.

Užsiėmimų akimirkos

 
smart foreash