Vaikų vasaros poilsio stovykla „Sveika, vasarėle!”

Publikuota: 2018-06-25

2018 m. birželio 18 d. mūsų gimnazijoje startavo dar viena vaikų vasaros poilsio stovykla „Sveika, vasarėle!”. Stovyklos tikslas – organizuoti ir užtikrinti kryptingą bei turiningą vaikų užimtumą vasaros atostogų metu. Džiugu, kad Šalčininkų rajono savivaldybė skyrė stovyklai lėšų, todėl vaikų poilsis buvo įdomus ir kokybiškas.

Kiekvieną dieną vyko įvairūs užsiėmimai, kuriuos organizavo moksleiviai kartu su mokytojais, tai  įvairūs pažinimo užsiėmimai, stalo žaidimai, sportiniai, orientaciniai žaidimai, šokiai, iškyla į gamtą, išvyka į Klaipėdą.

Vykdant projekto veiklas, pastebėjome, jog moksleiviai tapo labiau iniciatyvūs, kūrybiški, atsakingi. Manome, jog stovyklos veiksmingumas priklausė nuo to, kad mokiniai turėjo teisę rinktis ir patys organizuoti veiklas, užduotis. Labai džiaugiamės mokinių ir mokytojų sėkmingu bendradarbiavimu. Stovyklos metu moksleiviai galėjo ne tik pabūti kartu, bet ir gerai, naudingai praleisti laiką.

Stovyklos apibendrinimo dieną visi mokiniai su mokytojai išvyko į Klaipėdą, kur aplankė Lietuvos jūrų muziejų, delfinariumą, plaukė keltu. Diena praėjo įspūdingai, tai matėsi iš vaikų veidų. Žinome, jog kai kurie vaikai Klaipėdoje buvo pirmą kartą. Džiaugiamės, kad suteikėme mokiniams galimybę pirmą kartą pamatyti tikrą jūrą, susipažinti su delfinais, pažinti daugybę jūrų gerybes, paplaukioti keltu, pasivaikščioti po Klaipėdos miestą, pažinti dar vieną gražų Lietuvos kampelį.

Džiaugiamės, jog vaikų vasaros poilsio stovykla „Sveika, vasarėle!” praėjo nuostabiai. Tikimės, jog mokiniai ilgai atsimins gražias stovyklos akimirkas.

Socialinė pedagogė R. Nanatovič