Sporto šventė

Publikuota: 2018-06-08

Birželio 8 d.gimnazijoje kaip įprastai vyko tradicinė mokslo metus užbaigianti, daug teigiamų emocijų suteikianti Sporto šventė. Šventėje, kurią organizavo kūno kultūros mokytojas Edmundas Narodovskis dalyvavo 5-8, IG-IIIG klasių mokiniai.

Šventės tikslas - skatinti mokinių aktyvumą, propoguojant sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.

Džiugu, kad ši šventė mokykloje nepalieka nei vieno abejingo, visi stengiasi dalyvauti bent vienoje sportinėje rungtyje. Sporto šventės programoje vyko orientacinis žaidimas, draugiškos futbolo, ringo varžybos.  Vieni rungtyniavo aktyvioje sportinėje veikloje, kiti galėjo išmėginti save orientacinėse varžybose. Varžybų nugalėtojai bus paskelbti paskutinio skambučio šventėje.

Smagu, kad mokiniai kasmet šios šventės labai laukia ir aktyviai joje dalyvauja. Visiems šventės dalyviams dėkojame už dalyvavimą.

Socialinė pedagogė R. Nanartovič